גוב-נדל"ן

חברת גוב-נדל"ן הינה חברה המתמחה בפרויקטים ייחודיים למגורים בליבה ההיסטורי של העיר תל אביב. כחמש עשרה שנים אנו עוסקים בעיצוב המרקם העירוני במרכז ההיסטורי התרבותי והעסקי של העיר הלבנה.

מהותה של החברה שזור בפרויקטים עתירי סטייל עם דגש מרכזי על עיצוב, כך שבכל פרויקט מובטחת ייחודיות תוך שימור הניחוח של תל אביב. כל פרויקט בו החברה לוקחת חלק הינו יחיד ומיוחד, יצירה בפני עצמה, כמו סיפור או שירה, לרוב גם מקפל בתוכו סיפור תרבותי היסטורי.

הפרויקטים של החברה הם על זמניים, ייחודיים ופורצי דרך.
עם בחירה בקרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים, אנו גאים בשורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים אשר הטביעו חותם משמעותי במתחמים המרכיבים יחדיו את מרכזה של העיר תל אביב, בהם הפרויקטים הייחודיים לשימור כדוגמת:

'מתחם בנג'מין' שבנחלת בנימין, תל אביב – קומפלקס מגורים ארכיטקטוני עוצר נשימה, שבמרכזו ניצב בית העמודים המרהיב שנבנה בשנת 1927 ומיועד לשימור מחמיר.

'בית אבושדיד' ברחוב לבונטין 16 – פרויקט שימור ייחודי בו התרחש סיפור האהבה הגדול של העיר העברית הראשונה, בין לאה אבושדיד לאיתמר בן אב"י – הילד העברי הראשון, בנו של אליעזר בן-יהודה.

'נחלת בנימין 7' – או בשמו הראשון בית גולדין, תוכנן בשנת 1922 על ידי האדריכל דב רזניקוב בסגנון האדריכלות האקלקטית. זהו פרויקט שימור נוסף של החברה במדרחוב הקסום של נחלת בנימין.

'הבית בנחלת בנימין' נחלת בנימין 10 – פרויקט שחזור מרגש  של 'בית לייטס סורקה' שבנייתו החלה ב- 1921 ע”י האדריכל הידוע י.צ טבצ’ניק.

'וילוז’ני באוהאוס' ברחוב מקווה ישראל 23 – פרויקט לשימור קפדני, נבנה בין השנים 1936-1937 ע”י האדריכל מרדכי רוזנגרטן.

'לילינבלום 17' בשכונת נווה צדק ההיסטורית – תוכנן ונבנה ב-1909 כחלק מקבוצת המבנים הראשונה של שכונת "אחוזת בית", השכונה הראשונה של תל אביב.

'לבונטין 5' – פרויקט שימור בשכונת לבונטין ההיסטורית. הפרויקט הוקם בשנת 1931 ע"י חברת הפרדס ותוכנן ע"י האדריכל זקי שלוש ונבנה בהשפעת סגנון ה"אר – דקו".

פרויקטים בבנייה חדשה
פרויקט 'הכרם רזידנס' בשכונת כרם התימנים –פרויקט בוטיק יוקרתי עליו חתום האדריכל יניב פרדו, משלב קומפלקס מגורים הבנוי מעל קומת מסחר בכרם התימנים, מהשכונות הוותיקות והציוריות של תל אביב.

sky tower ברחוב המסגר 35 בתל אביב  – בפינת הרחובות המסגר ויצחק שדה, בלב המגה לוקיישן הפיננסי של תל אביב מוקם מתחם עסקים חדש שעתיד למשוך אליו את החברות והעסקים הגדולים במשק. המתחם יכלול 14 מגדלים מפוארים בני יותר מ-30 קומות, מרכז בילוי ופנאי ענק הכולל מסעדות, חנויות ופיאצה רחבה המשתרעת על פני 20 דונמים – המקום המושלם ליצירת קשרים. מופת של תכנון, פרי יצירתו של משרד האדריכלים יסקי-מור- סיון.

ברזילי 13, שינקין 21, שדרות וושינגטון 27 בפלורנטין, ישה חפץ 12 בצפון תל אביב, פרויקט רש"י 10, ופרויקטים נוספים אשר מיצבו אותנו כחברת נדל"ן מתמחה ומובילה.

תחום המגורים בלב העיר תל אביב הוא התחום בו בחרנו להתמקד ולהתמקצע, עם חשיבה מהירה והבנה של הסביבה והתהליכים המתרחשים בה בעבר, בהווה ובעתיד.
המוניטין שרכשנו, והעובדה כי שמנו מתחבר באופן טבעי עם פרויקטים ייחודיים בלב תל אביב, הינם תוצר ישיר לעקרונות דבקות במשימה, לקיחת החלטות מהירה ושמירה קנאית כמעט, על מקצועיות, בכל יום, בכל היבט. מה שמנחה אותנו, היא חשיבה על הלקוח והחיבור הנכון לפרויקט הנכון עבורו.
אנו שומרים על דריכות מתמדת, תמיד בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, ועם תגובות מהירות וגמישות אנו מבקשים לאתגר את המצב הקיים ולעשותו טוב יותר, מעניין יותר, ובעיקר – נכון יותר בעבור קהל לקוחותינו.

גוב נדלן הוקמה ע"י יזם הנדל"ן הישראלי שמר גוב.
שמר גוב הוא יזם בעל ניסיון בן לאומי בתחום הנדל"ן. בשנים האחרונות מתמחה בהקמת פרויקטים למגורים בישראל ובפרט במרכז ההיסטורי של תל אביב.

שמר גוב

סמי אבנעים | מנהל מכירותסמי אבינועם | מנהל מכירות

דילוג לתוכן